Webinarium "Jak podróżowanie wpływa na mądrość i tolerancję"

Dla nauczycieli inauczcyielek tolerancji wakacje i podróżowanie to morze możliwości. Dlatego w ramach przygotowań przed urlopem zapraszamy na webinarium przedwakacyjne. W trakcie spotkania online porozmawiamy o tym jak wykorzystać podróże - dalekie i bliskie- do celów edukacyjnych. Będzie o tym jak uwrażliwiać się na różnorodność, otwierać na inne kultury, czym jest i jak wpływa na poznawanie świata i przyswajanie wiedzy tolerancja dwuznaczności. Porozmawiamy także o pułapkach i wyzwaniach związanych ze spotkaniami innych kultury. Bon voyage. Gute Reise. Xорошая поездка.

Malina Baranowska-Janusz - psycholożka międzykulturowa, trenerka i koordynatorka projektów antydyskryminacyjnych i wielokulturowych w Centrum Edukacji Obywatelskiej.( m.in. Nienawiść. Jestem Przeciw!, Trudny temat: weź to na warsztat!. Wkręceni w Warszawę. Młodzi w wielokulturowym mieście). Absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej oraz Podyplomowej Szkoły Trenerów Grupowych przy Laboratorium Psychoedukacji. Specjalizuje się w tematyce różnorodności, relacji międzykulturowych, adaptacji kulturowej oraz kultury polskiej, a także edukacji antydyskryminacyjnej. Certyfikowana trenerka metody CoResolve Youth Speak.