10 Września 2020

Skorzystaj z naszych kart do analizy mechanizmów psychospołecznych, aby w ciekawy sposób poprowadzić lekcję w ramach edukacji antydyskryminacyjnej.

26 Sierpnia 2020

30 września zapraszamy na spotkanie o cyfrowej edukacji historycznej i obywatelskiej!

20 Lipca 2020

Zachęcamy do zapoznania się z fascynującym reportażem multimedialnym Mirosława Skrzypczyka na temat losów społeczności żydowskiej w Szczekocinach, a także współczesnej rekonstrukcji pamięci o niej.

01 Lipca 2020

Mimo pandemii trwają pracę zespołów nad multimedialnymi reportażami. Sprawdź, jakimi tematami zajmą się uczniowie i uczennice z całej Polski.

22 Czerwca 2020

W trakcie Ogólnopolskiej Prezentacji Projektów Młodzieżowych spotkaliśmy się z uczestnikami i uczestniczkami programów Szkoła Tolerancji i Re:Memory. Rozmawialiśmy o znaczeniu wspólnoty i różnorodności oraz lokalnych projektach, które uczą otwartości.