Webinarium- Jak zrealizować Dzień Patrioty i Patriotki XXI w. w szkole?

Zapraszamy wszystkich uczestników i uczestniczki tej edycji programu do zapoznania sie z webinarium.

Patriotyzm to dość popularne hasło w szkole – jak jednak sprawić, by organizowany przez nas Dzień Patrioty i Patriotki XXI w nie zamienił się w kolejną akademię ku czci?

Wobec ostatnich wydarzeń polityczno-społecznych ważne jest to by skłonić młodych do myślenia i działania w duchu patriotyzmu obywatelskiego i refleksji nad patriotyzmem krwi i ziemi.

Proponujemy Wam więc aktywną formułę festiwalu uczniowskiego, a żeby pomóc Wam w jego realizacji mamy dla Was Narzędziownik Patrioty i Patriotki XXI w – publikację z propozycjami działań, ćwiczeń i interwencji kryzysowych, dzięki której nie zostaniecie sami!
Dzięki webinarium poznacie lepiej nasze propozycje i nauczycie się obsługi  Narzędziownika.