Witamy w projekcie

Ogłaszam oficjalne otwarcie projektu Szkoła Tolerancji Dzień Patrioty i Patriotki XXI wieku!!! 

To już druga edycja naszych działań. W tym roku powtarzamy formułę projektu, ale dodajemy super ciekawe materiały i WITAMY 161 szkół, w tym 118 nowych  i 37 szkół, które jeszcze nigdy nie brały udziału w projekcie CEO!!!  Bardzo się cieszymy, że postanowiliście do nas dołączyć!

 
Projekt zaczynamy spotkaniem online czyli  WEBINARIUM:
 
Spotykamy się po raz pierwszy online, w trakcie webinarium, które odbędzie się 25 września o godzinie 17:30.  
 
Webinarium odbywa się poprzez platformę internetową ClickMeeting. Można ją zainstalować także na telefonie lub tablecie dzięki aplikacji o tej samej nazwie, a takim logo: 
 
 
Pojawia się nowa PUBLIKACJA.
 
Każdy uczestnik i uczestniczka projektu otrzyma od nas publikację Narzędziownik Patrioty i Patriotki XXI wieku, część II. Osoby, które biorą udział w projekcie po raz pierwszy otrzymają dodatkowo część I, którą już teraz można obejrzeć w wersji  elektronicznej na naszej stronie: https://szkolatolerancji.ceo.org.pl/aktualnosci/juz-jest-narzedziownik-patrioty-i-patriotki-xxi-w
 
 
       
 
 Najwięcej się będzie działo 16 listopada!!!
 
Nasz projekt zakłada, że działania skupiają się wokół Dnia Tolerancji, który wypada 16 listopada każdego roku, ale także w bliskości 11 listopada Święta Niepodległości. Szczególnie w tym roku, w którym świętujemy 100 lecie niepodległości, wydaje nam się ważna bliskość tych dwóch wydarzeń. Zachęcamy do łączenia ich we wspólny dzień, a może nawet tydzień, pełen wydarzeń, które będą afirmacją współczesnego patriotyzmu.  
 
 
Można o nas przeczytać  na PADLET-cie
 

W trakcie i po zakończonych działaniach uczestnicy i uczestniczki będą umieszczać relacji na naszej stronie PADLET, którą znajdziecie  TUTAJ.

W kwadraciku jak poniżej szkoły będą  mogły opisać swoje działania i podzielić się scenairuszem lub zdjęciem.

 
 
NIEPODLEGŁA Z CEO czyli warto dzielić się dalej!
 
W ramach tegorocznych obchodów 100 lecia Niepodległości, w CEO powstała oddzielna inicjatywa pt. Niepodległa z CEO. Zachęcam do zapoznania się ze stroną: TUTAJ
 
Na stronie można znaleźć inspiracje, ale także ZGŁOSIĆ swój udział i pokazać, ze działa się w tej tematyce. Na koniec każda zgłoszona osoba otrzyma certyfikat udziału.