20 Lipca 2020

Zachęcamy do zapoznania się z fascynującym reportażem multimedialnym Mirosława Skrzypczyka na temat losów społeczności żydowskiej w Szczekocinach, a także współczesnej rekonstrukcji pamięci o niej.

08 Lipca 2020

Zapraszamy do udziału w cyklu Laboratorium Społecznego w Ząbkach . W czasie pięciu spotkań, które będą się odbywać w przyjaznej i twórczej atmosferze, w różnych miejscach naszego miasta:

01 Lipca 2020

Mimo pandemii trwają pracę zespołów nad multimedialnymi reportażami. Sprawdź, jakimi tematami zajmą się uczniowie i uczennice z całej Polski.

22 Czerwca 2020

W trakcie Ogólnopolskiej Prezentacji Projektów Młodzieżowych spotkaliśmy się z uczestnikami i uczestniczkami programów Szkoła Tolerancji i Re:Memory. Rozmawialiśmy o znaczeniu wspólnoty i różnorodności oraz lokalnych projektach, które uczą otwartości.