25 Marca 2020

Sprawdź w jakim stopniu szkoła, w której uczysz, środowisko uczniowskie, a także twoje nawyki i styl edukacyjny wspierają wyrównywanie szans edukacyjnych uczniów i uczennic.

22 Maja 2020

21 maja świętowaliśmy Dzień Różnorodności. Sprawdź, jak wyglądały wirtualne obchody.

07 Maja 2020

13 maja o godz. 14.30 będziemy się samodoskonalić na spotkaniu z Agnieszką Kozakoszczak z Fundacji na Rzecz Różnorodności Społecznej na temat Edukacji włączającej.

29 Kwietnia 2020

Trwa 6. edycja kursu Szkoły Tolerancji. Zobacz, jakimi zagadnieniami się zajmujemy, i skorzystaj z inspiracji do wykorzystania na lekcjach!

22 Kwietnia 2020

6–7 marca 2020 r. na konferencji w Warszawie oficjalnie zainaugurowaliśmy program „Re:Memory – multimedialne historie lokalne” prowadzony przez Centrum Edukacji Obywatelskiej w partnerstwie z Fundacją Gazety Wyborczej. Wydarzenie odbyło się w siedzibie Agora S.A. w Warszawie.